Köşe Gardırop

Köşe gardırop ve köşeli yatak odası takımları için Polo Mobilya ücretsiz iç mimarlık desteği sunmaktadır. İletişime geçebilirsiniz.

Köşe Gardırop

Yatak odası dekorasyonlarında ve giyinme odası dekorasyonlarında alan tasarrufu adına kullanılan köşe gardıroplar, hayatı kolaylaştıran en önemli yatak odası mobilyasıdır. Camlı köşe gardırop, ahşap köşe gardırop, lake köşeli gardırop gibi birçok farklı çeşidi bulunan köşeli gardırop modelleri, kişiye özel tasarımlar olarak Polo Mobilya’da karşımıza çıkmaktadır. 


Piramit Yatak Odası

Köşe Gardırop Özellikleri

Kullanım amacı açısından hem şık oluşu hem de yerden tasarrufu sayesinde kullanılan köşeli dolap modelleri, çoklu sıralı raf, çekmeceli hazne, led aydınlatma gibi birçok farklı modele sahiptir. Son dönemlerde sıklıkla kaydedilen köşeli gardırop modelleri, alandan tasarruf etmenizi sağlarken iç tasarımı sayesinde 2 farklı gardırobun depolayacağı malzemeyi alacaktır. 


İstanbul Köşe Gardırop

Köşeli Gardırop Modelleri 

Özellikle modern yatak odası dekorasyonlarında kullanılan köşe gardıroplar, modern çağın getirmiş olduğu en önemli mobilya modellerinden. Polo Mobilya kalitesi ile üretilmiş olan köşe gardırop modelleri, butik yatak odası dekorasyonlarınızı daha kullanışlı ve şık bir hale getirecektir. Ücretsiz iç mimarlık desteği veren Polo Mobilya ile iletişime geçerek size uygun köşe gardırop modellerini ürettirebilir ve yatak odası dekorasyon fikirleri alabilirsiniz.

Defne Köşe
Defne Köşe Gardırop

Köşe Gardırop ile ilgili anahtar kelimeler; köşeli gardrop, köşe modüllü gardrop, kose gardırop, l tipi köşe gardrop, köşeli yatak odası takımı, köşe yatak odası dolabı, köşe dolaplı yatak odası takımları, köşe gardıroplu yatak odası takımları, 4 köşe cibinlik, köşe gardrop fiyatları, sürgülü köşe gardrop

Arama Sonuçları

ARA
SEPET 0
WhatsApp